McKleinUSA
Inteligentní řešení pro cestující profesionály

McKleinUSA je americký výrobce a dodavatel aktovek, kabelek, zavazadel, batohů, spisovek a dalších cestovních potřeb. Společnost je charakteristická revolučním přístupem k designu svých výrobků, který kombinuje styl (zastoupený klasickým vzhledem, použitím nejkvalitnějších materiálů a dokonalým řemeslným zpracováním) a funkčnost (prostor pro notebook chráněný proti otřesům, zvláštní přihrádky na mobilní telefon, PDA, CD).

Společnost McKleinUSA byla založena v roce 1997 v Chicagu a od roku 1998 dodává své výrobky zejména na americký trh. V průběhu své historie prokázala schopnost přicházet na trh s inovativními a pokrokovými řešeními potřeb svých zákazníků – cestujících profesionálů. McKleinUSA je držitelem několika patentů, zejména v oblasti vozíků na zavazadla a způsobu uchycení zavazadel na vozík. Společnost provozuje vlastní moderně vybavenou výrobní továrnu o rozloze přes 20 000 m2, ve které zaměstnává zkušené řemeslníky, a právě díky vlastnímu výrobnímu zázemí plní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu.

Výrobky společnosti McKleinUSA nejsou pro každého. Nenajdete mezi nimi tašky, které kopírují poslední módní výstřelky, ale pokud patříte k těm, kdo ocení dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti, pak jsou výrobky značky McKlein určeny právě pro vás. Neslibujeme, že taška McKlein změní váš život, ale víme, že ho učiní jednodušší.Copyright ©2005 - 2019 SEKORA consulting s.r.o.
Navštivte nás na Facebooku    Navštivte nás na Facebooku
Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.