Richard Tyler & Jonathan Tyler Tyler & Tyler je mladá anglická značka pánských módních doplňků se sídlem v Birminghamu. Byla založena bratry Richardem a Jonathanem Tylerovými a její kolekce obsahuje klasické, stylové a velmi současné módní doplňky, které nabízejí perfektní a stylový akcent.

Richard Tyler, starší z bratrů, se narodil v roce 1978. Zajímá se o umění a architekturu, zejména moderní a jeho nejoblíbenější stavbou je Gaudího Sagrada Familia v Barceloně. Jeho hluboké znalosti umění – od renesance až po soudobé – jsou patrné a rozpoznatelné i v kolekci módních doplňků Tyler & Tyler. Ve volném čase často cestuje nebo se věnuje hudbě.

Jonathan Tyler se narodil v roce 1980 a obdivuje pravé viktoriánské artefakty. Jeho vášeň pro viktoriánské motivy se projevila v kolekce Tyler & Tyler např. manžetovými knoflíčky, které jsou inspirovány viktoriánskými tapetami. Jonathan má slabost pro automobilové veterány a pravidelně se zúčastňuje evropských srazů.

Módní doplňky Tyler & Tyler jsou charakteristické klasickými kořeny, které jsou doplněné pozoruhodnou invencí tak, aby byly moderní a zároveň stylové. Klasické kořeny nezapřou svůj anglický původ a i tím přispívají k atraktivitě značky v dnešní době.


Copyright ©2005 - 2019 SEKORA consulting s.r.o.
Navštivte nás na Facebooku    Navštivte nás na Facebooku
Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.