Robert Charles
Robert Charles je novozélandská značka luxusních módních doplňků, kterou založil Robert Charles v roce 1997. Značka je charakteristická použitím přírodních motivů (květinových motivů, obrázků divokých zvířat nebo pohledů na vesmírné objekty) k vytvoření originálních, elegantních a nadčasových módních doplňků zejména pro muže.

Robert Charles se narodil v roce 1973 na Novém Zélandě a po skončení studií pracoval v bankovním sektoru. Ale po krátké době zjistil, že kariéra bankovního manažera není přesně to, co jeho umělecky založená povaha očekává a v roce 1996 se rozhodl pro radikální změnu. Odcestoval do Evropy, kde začal v oblasti italského Coma, proslulé svými malosériovými manufakturami na výrobu opasků, kravat, ozdobných kapesníčků a dalšího módního příslušenství, studovat výrobní procesy a praktiky a připravovat nezbytné návrhářské podklady pro svou první kolekci. O rok později založil vlastní značku a postupně ji začal rozvíjet a rozšiřovat.

Základní filozofií značky Robert Charles je kvalita a originální design. Veškeré produkty, které značka nabízí pocházejí z těch nejlepších malosériových manufaktur v daném oboru – např. pásky z oblasti Coma v Itálii nebo manžetové knoflíčky jsou ručně vyráběny v Anglii. Design všech výrobků vždy pochází z vlastní dílny Roberta Charlese a značka vděčí za svůj úspěch dlouhodobé pozornosti věnované kvalitě a charakteristickému, neotřelému návrhářskému rukopisu.


Carry Grant Princezna Diana a princ Charles Marilyn Monroe

Copyright ©2005 - 2019 SEKORA consulting s.r.o.
Navštivte nás na Facebooku    Navštivte nás na Facebooku
Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.