Prestižní módní značkyV současné době se kravaty vyrábějí po celém světě. Největší podíl na celkové světové produkci mají asijské státy, zejména Čína. Ale za zemi, která produkuje nejkvalitnější vázanky, se všeobecně považuje Itálie. Tento fakt je dán nejen dlouholetou tradicí výroby, ale i velmi kreativními návrháři, kteří kravaty v Itálii designují. Z toho důvodu prakticky všichni výrobci luxusního oblečení vyrábějí kravaty v Itálii (např. francouzští Christian Dior a Givenchy nebo britský Burberry a mnozí další).

Mezi absolutní světovou špičku v odvětví luxusních kravat je možné zařadit poměrně úzký okruh značek. Z italských značek mají výrazné postavení především Giorgio Armani, Gucci, Dolce & Gabbana, Salvatore Ferragamo, Ermenegildo Zegna, Villa Bolgheri, Valentino a Gianni Versace. Mezi francouzské prestižní značky patří mj. Christian Dior, Hermes, Yves Saint Laurent, Givenchy nebo Pierre Cardin. Z ostatních světových značek mají významné postavení např. britská Burberry, americké Donna Karan a Calvin Klein, japonsko-francouzská Kenzo a několik dalších.

Vázanky všech těchto značek jsou vyráběny převážně v Itálii z čistého tkaného hedvábí. Postup výroby, vyvinutý v roce 1923 a lety zdokonalovaný, zaručuje perfektní vlastnosti kravaty tak, aby se po uvázání netočila a volně splývala, aby vázání uzlu i jeho rozvázání bylo snadné a aby i jejich údržba byla jednoduchá.

Pokud si muž oblékne kravatu kterékoliv z těchto značek, rozhodně nebude zklamán jejich kvalitou ani luxusním vzhledem a pocitem prestiže, který vzbuzují.

Pokud se chcete více dozvědět o značkách, které jsou v nabídce obchodu www.sekora.cz, podívejte se, prosím, na další stránky:Copyright ©2005 - 2022 SEKORA consulting s.r.o.
Navštivte nás na Facebooku    Navštivte nás na Facebooku
Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.