Vítáme Vás v katalogu klobouků a čepicí.

Čepice a klobouky mají své nezastupitelné místo v každém šatníků. Především chrání hlavu před počasím – a to jak špatným, tak i slunečným. Ale mají svou roli i jako významný módní doplněk, který může nejen dotvářet celkový vzhled, ale dokáže mu dát i zcela nový, originální nebo elegantní náboj.

V naší nabídce najdete klobouky a čepice legendární americké značky Stetson, která již od roku 1865 je uznávaným prestižním etalonem a její jméno se dokonce stalo synonymem pro typ klobouku, oblíbený na jihu USA a celosvětově známý díky Hollywoodským westernům. Moderní době se přizpůsobila i současná nabídka klobouků značky Stetson, která obsahuje především klobouky vyhovující evropskému vkusu i tradicím. Ale i čepice značky Stetson mají všechny vlastnosti módní ikony – jsou kvalitní, vysoce funkční, elegantní a moderní.

Kašmírové čepice značky N.PEAL jsou vyrobené z nejkvalitnější 100% kašmírové vlny a jsou tedy velmi příjemné, lehké a výborně hřejí. V nabídce jsou jednoduché klasické modely, které jsou nadčasové a velmi luxusní.

Čepice a klobouky z naší nabídky přinesou Vám či Vašim blízkým
radost, uznání a JINÝ POCIT.


N.PEAL
Stetson
Copyright ©2005 - 2022 SEKORA consulting s.r.o.
Navštivte nás na Facebooku    Navštivte nás na Facebooku
Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.